بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin) با نماد BabyDoge یکی از ارزهای دیجیتال محبوب است. مهم‌ترین اهداف خالقان این ارز دیجیتال جدید کمک به مؤسسات خیریۀ معتبر، ساخت پناهگاه برای حیوانات و حمایت از پروژه‌های محیط زیستی است. مهم‌ترین ویژگی بیبی دوج برنامه‌های ضدتورمی توسعه‌دهندگان آن است. به این صورت که با مکانیسم توکن‌سوزی جدید خود قیمت بیبی دوج را تا حد زیادی کنترل می‌کنند. در حال حاضر، خرید بیبی دوج و فروش بیبی دوج در میان تریدرهای ایرانی بسیار رایج است. در این مقاله، همۀ اطلاعات لازم و ضروری دربارۀ رمز ارز بیبی دوج (BabyDoge) به صورت دقیق گردآوری شده‌اند. پس از مرور این موارد می‌توانید با اطمینان کامل برای خرید و فروش بیبی دوج اقدام نمایید.

 

خرید بیبی دوج

«بیبی دوج» ارز دیجیتال نوپایی است که در مدتی کوتاه توانسته شهرت فراوانی کسب کند. ارز دیجیتال بیبی دوج بر بستر اسمارت‌چین بایننس عرضه شده است و از استاندارد BEP-20 تبعیت می‌کند. بیبی دوج (Baby Doge) همان‌طور که از نام آن مشخص است شباهت بسیار زیادی به ارز دیجیتال دوج دارد و آن را فرزند دوج نام‌گذاری کرده‌اند. هر دوی این ارزهای دیجیتال نیز میم‌کوین (Meme Coin) محسوب می‌شوند.

ارز دیجیتال بیبی دوج بر بستر اسمارت‌چین بایننس عرضه شده است
ارز دیجیتال بیبی دوج بر بستر اسمارت‌چین بایننس عرضه شده است

میم‌کوین‌ها بر اساس شوخی‌ها و جک‌هایی ساخته می‌شوند که در فضای مجازی رواج پیدا می‌کنند. این نوع ارزهای دیجیتال از نظر فنی و زیرساختی ارزش چندانی ندارند و پروژه‌هایی هدفمند محسوب نمی‌شوند. تنها پشتوانۀ میم‌کوین‌ها موج‌هایی است که در شبکه‌های اجتماعی به وجود می‌آیند و به همین دلیل نیز بسیاری از آنها عمری کوتاه دارند. به همین دلیل نیز ارزش واقعی این ارزهای دیجیتال به طرفداران آنها بستگی دارد. ایلان ماسک به عنوان یکی از طرفداران اصلی بیبی دوج شناخته می‌شود. دلیل این امر نیز توئیت‌هایی است که او در طرفداری از این پروژه زده است.

ارز دیجیتال بیبی دوج با هدف رفع مشکلات دوج کوین به بازار عرضه شد
ارز دیجیتال بیبی دوج با هدف رفع مشکلات دوج کوین به بازار عرضه شد

خرید بیبی دوج به دلیل قیمت پایین آن راهی عالی برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال است. ارز دیجیتال بیبی دوج با هدف رفع مشکلات دوج کوین به بازار عرضه شد و تا حد زیادی در این کار موفق بوده است. برخی از فعالان حوزه کریپتوکارنسی، بیبی دوج کوین را نسخۀ به‌روزشدۀ دوج کوین می‌دانند. بنابراین خرید بیبی دوج می‌تواند ریسک کمتری برای سرمایه‌گذاران نسبت به کوین‌های مشابه داشته باشد.

 

نحوه خرید بیبی دوج

برای خرید بیبی دوج کافی است به حساب کاربری خود در صرافی مورد اعتمادتان وارد شوید. قیمت لحظه‌ای بیبی دوج به تومان را مشاهده نمایید و به میزان دلخواه خود از این رمز ارز سفارش دهید. توصیه می‌شود پیش از ثبت سفارش، تحلیل‌ها و چرخه‌های بازار را نیز با دقت بررسی نمایید.

 خرید این ارز فقط با احراز هویت امکان پذیر است
خرید این ارز فقط با احراز هویت امکان پذیر است

در نظر داشته باشید که کارمزد خرید بیبی دوج به نسبت دیگر ارزهای دیجیتال بسیار پایین محسوب می‌شود. گفتنی است که خرید بیبی دوج بدون احراز هویت در حال حاضر در هیچ یک از صرافی‌های مجاز و معتبر ممکن نیست.

 

فروش بیبی دوج

فروش بیبی دوج در حال حاضر در ایران بسیار آسان و سریع است. بیشتر صرافی‌های معتبر امکان فروش فوری این رمز ارز را دارند. تبدیل بیبی دوج به دیگر رمز ارزها نیز به راحتی و با کمترین کارمزد انجام می‌گیرد. به طور کلی، سرمایه‌گذاری روی بیبی دوج کوین همانند دیگر میم‌کوین‌ها با کمی ریسک همراه است.

توصیه می‌شود میم‌کوین‌ها را به مدت طولانی نگهداری نکرد
توصیه می‌شود میم‌کوین‌ها را به مدت طولانی نگهداری نکرد

معمولاً توصیه می‌شود میم‌کوین‌ها را به مدت طولانی نگهداری نکرد، زیرا این ارزهای دیجیتال بیشتر برای فعالیت‌های کوتاه‌مدت مناسب هستند. خرید و فروش بیبی دوج می‌تواند برای تریدرها سود خوبی را به همراه بیاورد. اما به دلیل فقدان برنامۀ توسعه‌ای جدی در این پروژه، هولد کردن آن ممکن است با خطر کاهش ناگهانی قیمت همراه باشد.

 

نحوه فروش بیبی دوج

برای فروش بیبی دوج کافی است به حساب کاربری خود در یک صرافی ارز دیجیتال وارد شوید. قیمت لحظه‌ای بیبی دوج به ریال را مشاهده نمایید و میزان رمز ارز مورد نظر خود برای فروش و قیمت مدنظرتان را وارد کنید.

فروش دوج کوین بدون احراز هویت امکان پذیر نیست
فروش دوج کوین بدون احراز هویت امکان پذیر نیست

مقدار دقیق کارمزد مبادله و مبلغ خالص دریافتی شما در صورت فروش رفتن نیز به صورت شفاف به شما اعلام می‌شود. سپس خریداران آنلاین پیشنهاد فروش شما را بررسی می‌کنند و در صورت قبول معامله، تراکنش انجام می‌گیرد. گفتنی است که فروش بیبی دوج بدون احراز هویت در حال حاضر در هیچ یک از صرافی‌های معتبر و مجاز ممکن نیست.

 

قیمت بیبی دوج

بیبی دوج حدود 0.02 درصد از سهم کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. بیشترین قیمت بیبی دوج معادل 0.00000001 دلار بود که در سپتامبر 2021 معامله شد. قیمت بیبی دوج در سال 2023 کمی کاهش یافته است، اما با توجه به رشد تعداد کاربران این رمز ارز پیشبینی می‌شود دیگر شاهد ریزش آن نباشیم. بررسی نمودار قیمت بیبی دوج و تاریخچه آن نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نگاهی پُرریسک به آن دارند. البته شرایطی فراهم شده است که تبدیل بیبی دوج به ارزهای دیجیتال دیگر به آسانی انجام گیرد.

قیمت بیبی دوج در ایران به دلیل نوسان قیمت دلار به صورت روزانه تغییر می‌کند
قیمت بیبی دوج در ایران به دلیل نوسان قیمت دلار به صورت روزانه تغییر می‌کند

قیمت بیبی دوج در ایران به دلیل نوسان قیمت دلار به صورت روزانه تغییر می‌کند. در نتیجه، قیمت لحظه‌ای بیبی دوج متغیر است و پیشبینی قیمت بیبی دوج نیز تابع دلار است. این موضوع در مورد نسبت قیمت بیبی دوج کوین به دیگر ارزها نیز صادق است. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که نمودارها و تحلیل‌ها به دقت بررسی شوند. البته باید توجه داشت که قیمت خرید و قیمت فروش این رمز ارز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. همچنین کارمزد بیبی دوج هنگام خرید، فروش، واریز، برداشت و انتقال بسیار پایین است.

 

کاربرد بیبی دوج

بیبی دوج برای رفع اشکالات ارز دیجیتال دوج خلق شد. امنیت و سرعت این رمز ارز جدید به مقدار قابل توجهی رشد یافته اما هنوز نتوانسته است برنامه‌ای بلندمدت برای ادامۀ کار خود ارائه دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بیبی دوج، «ضدتورمی» بودن آن است. برنامۀ توکن‌سوزی تیم توسعۀ بیبی دوج مهم‌ترین اقدام آنها در این زمینه است. طبق این برنامه، در کنار عرضۀ توکن بیبی دوج، مقداری توکن هم برای سوزاندن آنها در شرایط تورمی کنار گذاشته می‌شود. به همین دلیل نیز بیبی دوج کوین رواج گسترده‌ای در میان تریدرها دارد. ایجاد کارت‌های اعتباری با بیبی دوج از دیگر کاربردهایی است که سازندگان این ارز دیجیتال برای آن در نظر گرفته‌اند.

یکی از ویژگی‌های مهم بیبی دوج، «ضدتورمی» بودن آن است
یکی از ویژگی‌های مهم بیبی دوج، «ضدتورمی» بودن آن است

در ایران، به دلیل دسترسی نداشتن اشخاص به حساب‌های بانکی بین‌المللی، ارزهای دیجیتال گزینه‌ای عالی برای انجام معاملات بین‌المللی محسوب می‌شوند. بسیاری از تاجران و فعالان اقتصادی برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی خود از ارزهایی نظیر بیبی دوج (BabyDoge) بهره می‌برند. در واقع، فناوری بلاکچین تبادلات مالی بدون محدودیت‌های مرسوم بانکی را امکان‌پذیر کرده است. گفتنی است افراد پس از خرید بیبی دوج می‌توانند به آسانی و با پایین‌ترین کارمزد هر ارز دیجیتال دیگری را که تمایل دارند تهیه کنند. همچنین هر زمان که بخواهند می‌توانند رمز ارز بیبی دوج خود را به ریال تبدیل نمایند. سایت بیبی دوج مرجع رسمی اطلاعات جدید و به‌روزرسانی‌ها در مورد این ارز دیجیتال است.

 

نگهداری بیبی دوج

بیبی دوج را می‌توان در بیشتر کیف‌پول‌هایی که از زنجیرۀ هوشمند بایننس و استاندارد BEP-20 پشتیبانی می‌کنند نگهداری کرد. این ارز دیجیتال سازگاری کاملی با کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شناخته‌شده‌ای مانند تراست‌والت و لجر دارد. از سوی دیگر، مبادله آنلاین بیبی دوج از طریق بسیاری از صرافی‌های معتبر امکان‌پذیر است. با این حال، علی‌رغم افزایش هولدرهای این رمز ارز به بیش از یک میلیون نفر، صرافی بایننس هنوز این کوین را به لیست ارزهای خود اضافه نکرده است. گفتنی است انتقال بیبی دوج کوین با سرعت بالایی انجام می‌شود.

 

صرافی بیبی دوج

«صرفینو» بهترین صرافی برای خرید بیبی دوج و فروش بیبی دوج در ایران است. در این صرافی، کارمزدی بابت انتقال بیبی دوج به کیف پول یا موارد دیگر گرفته نمی‌شود و افراد فقط کارمزد رسمی انتقال در شبکه را پرداخت می‌کنند. گفتنی است که کارمزد تبدیل ریال به بیبی دوج و کارمزد تبدیل بیبی دوج به ریال به میزان تراکنش و قیمت لحظه‌ای این رمز ارز وابسته است و پیش از انجام هر تراکنشی به صورت دقیق و روشن به خریداران و فروشندگان نشان داده می‌شود. کارمزد انتقال پایین‌تر، امکان واریز و برداشت آنی، تضمین امنیت تراکنش‌ها و پشتیبانی بیست‌وچهار ساعته مهم‌ترین ویژگی‌های صرفینو در مقایسه با دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است.

«صرفینو» بهترین صرافی برای خرید بیبی دوج و فروش بیبی دوج در ایران است
«صرفینو» بهترین صرافی برای خرید بیبی دوج و فروش بیبی دوج در ایران است

برای خرید و فروش بیبی دوج کوین در صرافی صرفینو ابتدا باید یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید. پس از طی کردن مراحل ثبت‌نام و احراز هویت آنلاین خود در همین سایت، می‌توانید بلافاصله برای خرید بیبی دوج یا فروش بیبی دوج خود اقدام کنید. ایجاد حساب کاربری در سایت صرفینو صرفاً با وارد کردن اطلاعات و ضمیمه کردن عکس در کمتر از پانزده دقیقه به طور کامل انجام می‌گیرد. گفتنی است که در صفحۀ خود همیشه می‌توانید قیمت لحظه‌ای بیبی دوج و نمودار تکنیکال و فاندمنتال آن را مشاهده نمایید. باید یادآوری کرد که قیمت بیبی دوج به تومان بر اساس قیمت روز دلار تعیین می‌شود.

 

تفاوت بیبی دوج با دوج

بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin) و دوج کوین (Doge Coin) برخلاف تشابه اسمی‌شان از نظر فنی شباهت زیادی به یکدیگر ندارند. مهم‌ترین تفاوت‌های بیبی دوج با دوج عبارت است از:

+ بیبی دوج بر بستر بایننس اسمارت‌چین قرار دارد، اما دوج کوین بلاکچین اختصاصی خودش را دارد.

+ تعداد توکن‌های بیبی دوج محدود است اما دوج کوین به صورت نامحدود عرضه می‌شود.

+ زمان بلاک بیبی دوج کوین بسیار سریع‌تر از دوج کوین است.

+ بیبی دوج با هدف حمایت از پروژه‌های خیرخواهانه نظیر کمک به خیریه‌ها، حفظ محیط زیست و ایجاد سرپناه برای حیوانات خلق شد، اما دوج اهداف تجاری خود را دنبال می‌کند.

+ بیبی دوج در سال 2021 به بازار عرضه شد، در حالی که دوج در سال 2013 ایجاد شد. بنابراین ارزش بازار بیبی دوج کمتر از دوج است.

 

آینده بیبی دوج

«بیبی دوج» در ژوئن 2021 وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. هدف از راه‌اندازی این رمز ارز جدید، اصلاح اشکالات دوج کوین بود که عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشت. تیم بیبی دوج توانسته است اعتماد تریدرها را به خوبی در مدت کوتاه فعالیتش جلب نماید و آن را تبدیل به یکی از ارزهای دیجیتال مشهور کند.

با این همه، برخی فعالان حوزۀ کریپتوکارنسی معتقدند که سرمایه‌گذاری روی بیبی دوج و توکن‌های مشابه آن ریسک بسیار زیادی دارد. تحلیل این گروه بر اساس بررسی‌هایی است که روی میم‌کوین‌های دیگر بازار انجام گرفته است. از آنجایی که این نوع ارزهای دیجیتال فناوری پیشرو و قدرتمندی ندارند معمولاً نمی‌توانند رشدی پایدار داشته باشند. این واقعیت که این ارز دیجیتال خود فرزند یک میم‌کوین دیگر است بیش از هر چیزی مورد توجه منتقدان آن است.

با توجه به رشد سریع و ویژگی ضدتورمی این پروژه، آینده بیبی دوج را روشن می‌دانند
با توجه به رشد سریع و ویژگی ضدتورمی این پروژه، آینده بیبی دوج را روشن می‌دانند

از سوی دیگر، مقبولیت ارزهای دیجیتال نقشی مؤثر در رشد آنها دارد. همچنین بیبی دوج کوین از یک سیستم استیکینگ هوشمند یکپارچه بهره می‌برد که بسیار ارزشمند است. بنابراین، عده‌ای نیز با در نظر گرفتن با توجه به رشد سریع و ویژگی ضدتورمی این پروژه، آینده بیبی دوج را روشن می‌دانند. گفتنی است که خرید و فروش بیبی دوج در سال 2023 به دلیل کارمزدهای پایین‌تر و سرعت تراکنش‌های بالاتر در حال افزایش است.

سوالات متداول بیبی دوج

بیبی دوج چیست؟

«بیبی دوج» ارز دیجیتال محبوبی است که با هدف رفع اشکالات دوج کوین خلق شد. کمک به مؤسسات خیریۀ معتبر، ساخت پناهگاه برای حیوانات و حمایت از پروژه‌های محیط زیستی از دیگر اهداف بیبی دوج بوده است. این رمز ارز را در دسته‌بندی میم‌کوین‌ها قرار می‌دهند. بنابراین ارزش آن تا حد زیادی به طرفداران آن وابسته است.

تفاوت بیبی دوج با دوج چیست؟

بیبی دوج کوین و دوج کوین برخلاف تشابه اسمی‌شان از نظر فنی شباهت زیادی به یکدیگر ندارند. مهم‌ترین تفاوت‌های بیبی دوج با دوج در بلاکچینی است که آنها بر آن عرضه شده‌اند. بیبی دوج بر بستر بایننس اسمارت‌چین قرار دارد، در حالی که دوج کوین بلاکچین اختصاصی خودش را دارد. همچنین تعداد توکن‌های بیبی دوج محدود است اما دوج کوین به صورت نامحدود عرضه می‌شود.

آینده بیبی دوج چگونه پیشبینی می‌شود؟

آینده ارز بیبی دوج به عوامل گوناگونی نظیر سرعت رشد این پروژه و شرایط بازار کریپتوکارنسی وابسته است. همچنین از آنجایی که این پروژه اهدافی محیط‌زیستی و حیوان‌دوستان را دنبال می‌کند، انجام موفقیت‌آمیز این اهداف خیرخواهانه می‌تواند به اعتماد طرفداران این پروژه بینجامد.

نگهداری رمز ارز بیبی دوج به چه ترتیب است؟

می‌توان از بیشتر کیف‌پول‌های معتبری که از زنجیرۀ هوشمند بایننس و استاندارد BEP-20 پشتیبانی می‌کنند برای ذخیرۀ این دارایی ارزشمند استفاده کرد.

قیمت لحظه‌ای بیبی دوج چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت جهانی بیبی دوج همانند دیگر ارزهای دیجیتال دائماً در نوسان است. گفتنی است که قیمت بیبی دوج در ایران به دلیل نوسان قیمت دلار به صورت روزانه تغییر می‌کند. بر همین اساس، قیمت لحظه‌ای بیبی دوج در سایت صرفینو به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود.

از کجا و چگونه بیبی دوج بخریم؟

صرافی‌های ارز دیجیتال امن‌ترین بستر برای خرید بیبی دوج در سراسر جهان هستند. برای خرید آنلاین بیبی دوج در ایران می‌توانید به سایت صرفینو مراجعه نمایید.

برای تبدیل بیبی دوج به دیگر رمز ارزها چه باید کرد؟

بیبی دوج را می‌توان به تمام ارزهای دیجیتال موجود در بازار تبدیل کرد. همچنین همیشه به راحتی می‌توان بیبی دوج کوین را نقد کرد و معادل ریالی، دلاری، یورویی و… آن را دریافت کرد.

خرید و فروش بیبی دوج در صرفینو به چه ترتیب است؟

خریداران و فروشندگان و تریدرهای ایرانی برای دسترسی به بهترین قیمت بیبی دوج فقط کافی است در سایت صرافی صرفینو ثبت‌نام کنند و بلافاصله بدون محدودیت خرید و فروش را آغاز نمایند.

کارمزد انتقال بیبی دوج چقدر است؟

صرافی صرفینو هیچ کمیسیون اضافه‌ای بابت تبدیل بیبی دوج به ریال و برعکس دریافت نمی‌کند. کارمزد انتقال بیبی دوج در شبکه به میزان تراکنش و قیمت روز این رمز ارز بستگی دارد و پیش از انجام تراکنش به صورت دقیق برای هر کاربر محاسبه می‌شود.